Nakupovanie

Oprava mobilov Samsung

Ponúkame opravný servis mobilov Samsung. Ak vlastníte mobilný telefón tejto značky vyžadujúci opravu, Mobilovo vám môže poskytnúť pomocnú ruku. Ponúkame opravu rôznych modelov značky Samsung, napríklad: Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy S10 Plus, Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy A72, Samsung Galaxy M12 a iné. Opravujeme 168 modelov značky Samsung, takže či už vlastníte starší, alebo novší model, naše služby vám budú k dispozícii.

mobil Samsung Galaxy

Ak máte rozbitý telefón, v ktorom máte dôležité a potrebné dáta, vieme aká významná môže pre zákazníka byť ich záchrana. Prineste svoj mobil do našej prevádzky a pokúsime sa z neho dostať všetky dôležité informácie. Pri vytopenom mobile je síce, pre možnosť skratu, šanca záchrany nižšia, no v každom prípade urobíme čo bude v našich silách. V takomto prípade mobil otvoríme, zistíme stav poškodenia a ak to bude možné, vyčistíme zoxidované časti súčiastok, prípadne ich nahradíme novými. Pri inom poškodení, akým je napríklad rozbitý displej, je šanca záchrany dát vyššia.

rozbitý mobil

Okrem záchrany dát patria medzi najčastejšie vykonávané opravy na mobiloch Samsung nasledujúce úkony:
výmena — oprava displeja, výmena zadného krytu, oprava nabíjania, odblokovanie Google účtu či odblokovanie ochranného kódu. Tiež vykonávame bezplatnú diagnostiku a iné opravy – dokážeme napríklad opraviť reproduktor, prednú či zadnú kameru, tlačidlo zapínania, vibrovanie či systémový konektor. Stačí si len podľa vašej aktuálnej potreby vybrať z ponuky servisu mobilov Samsung.
Pri opravách používame originálne náhradné diely. Na našom blogu sa môžete dočítať o rozdieloch medzi originálnymi náhradnými dielmi a OEM náhradnými dielmi. Nájdete na ňom aj ďalšie užitočné články, napríklad ako predĺžiť životnosť batérie. Ak vás ponuka našej firmy zaujala, kontaktujte nás.

You May Also Like