Vyvolávanie fotografií zažíva v poslednej dobe veľký boom. Aj keď sme boli zvyknutí všetky fotky robiť mobilným telefónom a nechávať ich uložené vo fotogalérii, zistili sme, že tlačená podobá našich spomienok je na nezaplatenie. Veľkou výhodou je aj fakt, že na to, aby ste si mohli dať svoje fotografie vytlačiť nemusíte nikam chodiť. Jednoducho a rýchlo môžete využiť online službu vyvolania fotiek priamo z vášho mobilného telefónu či notebooku. Pomôže vám s tým stránka Fotkyzababku.sk. V systéme jednoducho nahráte vaše vybrané fotografie, vyberiete si veľkosť a taktiež kvalitu.

fotografie

Rozmery fotografií Fotkyzababku.

Rozmerom tlačených fotografii je 9 krát 13 cm. Vybrať si môžete z desiatok ďalších rozmerov, podľa vlastnej potreby. Najväčším rozmerom fotografie na Fotkyzababku.sk je 100 krát 100 cm. Pre presné rozmery fotografií si môžete pozrieť aktuálnu tabuľku všetkých veľkostí fotografií na Fotkyzababku.sk. Pri výbere by ste mali rozmýšľať najmä nad praktickosťou vašej fotografie. Pokiaľ si chcete založiť fotoalbum, vyberte si radšej menšie veľkosti. Významná akcia či udalosti ako napríklad svadba či novorodenecké fotografie dieťaťa si naopak nechajte zvečniť vo veľkom formáte. Fotkyzababku.sk ponúka tiež službu tlače a výroby fotoobrazu.

fotoalbum

Kvalita fotografie.

Vo väčšine prípadov sú naše fotografie v štandardnej kvalite. Zvoliť si môžete taktiež prémiovú kvalitu, kde je rozdiel viditeľný už na prvý pohľad. Prémiová kvalita je samozrejme aj cenovo drahšia, no dojem z fotografie je o to živší. Fotografie nie sú len tlačený papier. Ide o naše osobné spomienky a momenty zachytené s našimi najbližšími. Uchovajte si aj vy svoje spomienky bezpečne v rodinnom fotoalbume. So všetkým vám pomôže Fotkyzababku.sk. Navštívte ich stránku a pozrite si cenovú ponuku všetkých ponúkaných služieb ešte dnes.