Ľudský život na tejto planéte sprevádza celý rad nepríjemností, ktoré už začínajú v prenatálnom obdo http://www.ob-vis.net/co-se-deje/ds-1018 bí, ešte pred zrodením. Dieťa v matkinom lone je veľmi citlivé, je to živá bytosť, a veľmi dobre vníma, čo sa deje okolo neho, a síce nevníma svojimi zmyslami, ale mimozmyslovo, svojou intuíciou. Ak matka v tejto dobe prežíva nejaké traumy, a k tomu pridá fajčenie či alkohol, okrem fyzického poškodenia plodu si dieťa nesie do života celý rad negatívnych zážitkov, a to potom môže ovplyvniť budúci život. Problém ale spočíva v tom, že si takýto jedinec v dospelom veku vedome nepamätá na traumatické zážitky v prenatáli, pritom mu v podvedomí berú energiu a negatívne pôsobia na celý rad každodenných činností. Preto je vhodné na tieto problémy zacieliť, a odblokovať negatívne zážitky, a to najlepšie pomocou masáží.

tantra masáže

Tantra masáže – tantra masáže bratislavatantra.sk majú kúzelnú moc odblokovávať rôzne negatívne zážitky skrze zvyšovanie vibrácií ľudského tela. Zvýšená vibrácia prekóduje negatívny zážitok a rozpustí ho, zároveň sa tým zlepší pamäť aj psychické schopnosti a často to pomáha aj na duševné choroby a psychosomatické ochorenia. Tantra nie je len o fyzickom orgazme a striekaní semena, docieli sa tým hlbší vnútorný orgazmus, ktorý sa prelína celým telom, a zasahuje do duševnej zložky osobnosti aj mnoho hodín po skončení masáží.

masážne kamene

Motýlia masáž – ak vaša masérka na tantra masážach nepozná túto techniku, môžete sa s ňou dohovoriť, aby ju na vás skúsila aplikovať. Môže sa jej to potom hodiť aj v ďalšej praxi a bude to prínosom aj pre ňu samotnú. Spočíva v jemnom hladení vlasatej časti hlavy a v jemnej, ale veľmi jemnej masáži bosých chodidiel. Vo vlasoch a na chodidlách je zaznamenaný najväčší počet traumy z prenatálu aj z raného detstva, a motýlia masáž ako súčasť tantry môže byť významným prínosom aj pre uvoľnenie sexuálnej energie. Čím viac sa totiž uvoľníte v priebehu masáže, tým príjemnejšie zážitky aj v samotnom sexuálnom vyvrcholení.