Dnešná doba si vyžaduje kreatívne riešenia a nápady a doslova praje odvážlivcom. Patríte k nim? Investície sú niekedy najlepšia forma, ako prísť k dlhodobejšiemu obnosu finančných prostriedkov, musíte však vedieť, do čoho a ako efektívne vložiť svoje peniaze a nájsť to najlepšie riešenie. Strieborné tehličky sú výborným produktom, na ktorý sa oplatí myslieť aj do budúcnosti. Vďaka klasickej forme investovania do nevšedného dizajnu si môžete obohatiť a rozšíriť portfólio. Hodnotné kovy sú komodita, ktorá sa nikdy nevyčerpá a nestratí hodnotu na sile.

striebro

Pripravili sme pre vás ceny, ktoré sú veľmi výhodné. Svetoznáma značka PAMP Suisse špecializujúca sa na výrobu tehličiek a mincí z drahých kovov s bohatou históriou – fungujúca už od roku 1977. Reprezentuje tzv. Lunárnu sériu 2017. Investičné strieborné tehličky z tejto kolekcie majú dokonalý dizajn inšpirovaný čínskym lunárnym kalendárom – v 12 zobrazeniach podľa jednotlivých znamení. Rok 2017 je rokom kohúta s príťažlivou symbolikou – ľudia narodení v tomto znamení disponujú veľkou energickosťou, nezávislosťou a ctižiadosťou. Limitovaná výroba a jedinečnosť v dizajne robí z tejto investičnej tehličky lídra na trhu a navyše je tam možnosť rýchleho zhodnotenia. Jedna unca striebornej tehličky je za výhodnú cenu 90 eur. Podobne tak môžete získať tehličku z lunárnej série zastupujúcu rok 2013, rok hada.

striebro

Had v čínskom horoskope je symbolom múdrosti a tajomnosti. Na gold vault sú prístupne aj výnimočné investičné predmety značky Heraus. Ide o mimoriadne známeho dodávateľa drahých kovov, o kvalite si môžete byť istí. Až 1 kg rýdzeho striebra získate za cenu 955 eur. Strieborné tehličky tejto značky sú vzácne čisté – a čo je najdôležitejšie, ich hodnota sa uchová a zostane nezmenená napriek vonkajším okolnostiam – zvlášť voči prebiehajúcej inflácii, ktorá má neblahý vplyv na vývoj celosvetovej ekonomiky. S nami sa báť nemusíte – strieborné tehličky Goldvault sú vaša budúcnosť.