Hľadáte spôsob, ako váš drahocenný tovar premiestniť z miesta výroby do obchodu? Chcete mať zaručenú istotu, doručenie, bezpečnosť? Naše plastové kontajnery sú presne to, čo, hľadáte. Naše produkty značky Shoeller Allibert zaisťujú bezpečnosť mnohým produktom obchodníkov po celom Slovensku. Ponúkame vám rozmanitý výber z rôznych paliet, prepraviek, kontajnerov, atď. Nikdy neviete, kedy sa vaše produkty stanú obeťami nešťastnej nehody na ceste alebo počasie nebude na vašej strane a môže spôsobiť počas prepravy nečakané a nenapraviteľné škody, ktoré znehodnotia kvalitu vašich produktov.

ovocie v prepravke

Práve kvôli takýmto nešťastným nehodám sme mysleli úplne na všetko počas výroby našich plastových kontajnerov a mnohých ďalších našich produktov. Váš majetok už nebude ďalej trpieť žiadnym iným poškodeniam, pretože ak si zakúpite naše prepravky celonárodne známej značky pod menom Schoeller Allibert, ich bezpečnosť bude na prvom mieste. Sú natoľko kvalitné, že aj pri hocijakej nehode, havárii, zrážke, prevrátení vozidla sa nepoškodí ani prepravka ani jej obsah. Je schopná prežiť úplne všetko. Odolnosť a bezpečnosť je naším heslom pri výrobe našich produktov.

prevrátený kamión

Ani Voldemort so zaklínadlom avadakedavra neporuší ochranné kúzlo našich prepraviek. Zakúpte si kvalitne plastové kontajnery vyrobené z prvotriedneho materiálu. Recyklovať a chrániť je naším ďalším heslom, ktorým sa všade a vždy riadime. Používame len to najlepšie na výrobu našich zázračných ochrancov drahocenného majetku podnikateľov, obchodníkov na Slovensku ale aj v zahraničí. Všetko robíme len pre vás aby ste sa mali čo najlepšie a aby sa vám darilo vo vašom obchodovaní. Skvelým príkladom bezpečnosti z našej širokej ponuky je plastový kontajner GEOBOX 100x600x692, ktorý dovnútra neprepustí ani molekulu prachu, ktorá by mohla nejako poškodiť vás tovar.