Je mnoho tantrických masážnych salónov, no nie v každom sa Vám dostane skutočne kvalitných tantrických masáží. V ostatnom období je tantrická masáž vyhľadávaných relaxom. Či už pre ženy ale rovnako tak aj pre mužov sa tantrické masáže stali niečím, čo ich dokáže dokonale nabiť novou energiou, novými myšlienkami a celkovým novým pohľadom na samých seba a na svoje telo. Telo nie je iba schránka. Je to dokonalý a funkčný systém, prepojený mnohými cestami pocitov a vnímania. Nie každý si vie uvedomiť, ako intenzívne sa dajú prežívať určité pocity, dotyky a vonkajšie podnety, ktoré cítime na svojej pokožke, na svojich intímnych partiách tela.

mokrý deň

Práve tantrické masáže Vás môžu doslova osloviť, pokiaľ túžite zažiť niečo príjemné, neskutočne intenzívne a zároveň tak vzrušujúce. V salóne Tantra Diamond Bratislava sa môžete tešiť na skutočne dokonalé tantrické masáže, vhodné pre každého bez ohľadu na vek. Program tantra masáží je bohatý a určite si budete vedieť vybrať. V ponuke nájdete napríklad, v poslednej dobe veľmi často vyhľadávanú tantrickú masáž určenú výhradne pre pánov a to masáž prostaty. Niekto sa práve teraz môže búriť, voči tejto technike masáže. Ale nechajte si chvíľu na vysvetlenie o čo vlastne ide.

oddych osuška

Masáž prostaty a teda lingam masáž spočíva na technike masáže celého tela, ako to už pri tantrických masážach býva. No jej hlavným zameraním je samotná prostata. Jedná sa o predstojnú žľazu, ktorej pravidelná masáž vysoko prospieva pre jej správne fungovanie a v konečnom dôsledku aj predchádzanie neželaných ochorení prostaty. Preto v krátkosti – užívajte si túto masáž. Samozrejme, ako každá tantrická masáž v našom salóne, tak aj masáž prostaty a teda masáž lingam Vám prinesie blaho a eufóriu z príjemných dotykov masérky, na celom Vašom tela. V úvode masáže sa môžete uvoľniť pri spoločnej príjemnej sprche s tantra masérkou, ktorá sa už od začiatku bude zameriavať hlavne na Vaše dokonalé uvoľnenie. Užijete si dávku nežností a príjemných dotykov na celom tele, samozrejme, intímne partie ako je penis, semenníky ale aj análny otvor a hrádza medi semenníkmi a análnym otvorom nebudú vynechané. Tie sú pri masáži lingamu najdôležitejšie. Nemajte obavy a skúste niečo, čo si určite budete chcieť zopakovať.