Teraz môžete mať Rhodos aj vo vašej záhrade, alebo vo víkendovom mestečku. Predstavujeme vám náš model sezónneho mobilheimu, ktorý môže stáť aj na vašom pozemku – Mobilný dom KP89 Sunseeker Rhodos. Tento mobilný dom nie je veľký a naozaj predstavuje možnosť len sezónneho bývania, ale zato je veľmi útulný a svojím zariadením vystačí štvor-päť člennej rodine na víkendové alebo prázdninové pobyty. Skladá sa z niekoľkých častí. Má oddelenú spálňu a detskú izbu. K dispozícií je aj kuchynská linka spolu s obývačkou, ktorá má zabudovanú sedačku. V mobilnom domčeku nájdete aj technickú miestnosť, kde sa dá umiestniť chemické WC.

Rhodos

Takýto typ domčeka môžete umiestniť kdekoľvek do kempu, alebo víkendového prázdninového mestečka, kde môžete s deťmi tráviť všetok váš voľný čas, či prázdniny. v prírode, pri vode, v lese. O všetkých možnostiach dovozu a montáže vám bližšie povie náš personál. Na domček sa môžete aj k nám prísť pozrieť po dohode s našimi obchodnými zástupcami. Väčšinu našich modelov máme umiestnených v našom showroome, kde môžete naše mobilné domčeky vidieť naživo a mať tak úplnú predstavu, ako asi bude váš víkendový/sezónny domček vyzerať. Náš personál vám poukazuje všetky možnosti domčeka a jeho využitia.

mobile domy

Sezónne mobilné domy ponúkame tiež pre firmy, alebo jednotlivcov, ktorý sa rozhodujú podnikať v oblasti cestovného ruchu a rozmýšľajú nad výstavbou, kempu či víkendového mestečka pre turistov. Sezónny mobilheim predstavuje všetky vymoženosti murovanej či drevenej chaty, až na to, že jeho cena aj montáž je finančne menej náročná, čo je veľka výhoda oproti klasickej chate. Okrem toho sa dá ľahko preniesť na iné miesto, ak vám pôvodné miesto napríklad nebude viac vyhovovať. Odhaľte nové možnosti sezónneho bývania s mobilnými domami KP89 Sunseeker Rhodos a s celou rodinou v ňom zažite plno zábavy.