Ešte som tu moji milý bola som v obchode zaniesť AVON katalógy ľuďom už Vianočné a na šípky predstavíte si že ešte kvitnú ruže hore nohami všetko veď je koniec takmer novembra. Ako sa nám zamračilo a bolo doobeda slniečko síce také zubaté chladné ale je. Mali by sme sa radovať nie len mrmlať ako medvede aj my dospelý by sme sa mali vedieť zabávať aj zahrať podotýkam hry určené pre nás ale dá sa niekedy vybočiť a zahrať sa aj hru pre deti alebo s nimi no čo narobíme ja sa práve napchávam syrom ako myška ja zbožňujem syry idem si urobiť ešte kávu aby som ešte do večera vládala juj ako by som išla zahrať čo vy na to musím sa nejako k tomu dostať no keď bude viac voľna lebo už ma tento stereotyp veľakrát nebaví. Môj film dávajú kde hrá moja naj obľúbených herečiek skoro som zabudla pozerať čo mám plno roboty človek je ako motorová myš.

vianočná súťaž

Voľakedy sa ľudia ako vedeli tešiť, zabávať teraz úplné nezmyselné žijeme pred rokmi si ľudia spievali, tancovali teraz ako by každý hrozne zlenivel teraz každý hovorí že má toho TOO MUCH ako že veľa práce , vecí a podobne. Vy aké poznáte hry respektíve zábavu napíšte mi čo zvyknete hrať napríklad keď máte deti či chodíte na nejaké zábavy diskotéku ja chodím koncerty raz za čas no buď zoberiem kamošov alebo kamošky alebo priateľa ako kedy . Ja moja mamka sa zvykneme niekedy hrávať karty SEDMU, ŽOLÍKA alebo iné spoločenské hry. Mne dnešný ľudia pripadajú ako zdochnuté psi prepáčte za výraz každý je maximálne unavený nervózny. Už pôjdem pomaly do finále ešte pár viet zoberme deťom mobile, tablety z rúk hrajme sa radšej na rodinu venujme sa im častejšie prečo nad všetkými vecami len hodíme rukou.

výzdoba interiérov aj zábava

Ja aj mamina pozdravíme večer niekedy rodinu sú z ÍRSKA žijú v lone prírody majú dve deti malé sú vegáni obaja pracujú z domu tam nevidíte že by sa nevenovali deťom každý deň sú vonku v záhrade ja ich obdivujem ako vedia žiť a majú môj obdiv ja sa nečudujem sa že ľudia sa vracajú žiť do prírody nie bývať v bytovke. Ja by som chcela žiť do budúcnosti mobilnom dome v lone prírody samozrejme sa dajú perfektne zariadiť tie domy tak aby ste tam mali infraštruktúru a pestovať ovocie, zeleninu svoju, bylinky nie kupovať tie odpady v obchodoch a mať zdravotné problémy lebo čo jeme taký sme. Bozkávam a pozdravujem vás a prajem vám krásy piatkový večer dnes si zahrám večer cez aplikáciu vedomostnú súťaž ČO JA VIEM o pol piatej idú moje Nákupné maniačky a potom pôjdem cvičiť to je relax ktorý milujem. Zajtra mám taký upratovací deň mne to nevadí mám rada poriadok.