Pri schodoch v domácnosti či už v interiéri alebo v exteriéri je dôležité dbať na bezpečnosť, ku ktorej vám pomôže správny výber zábradlia.

Na našom eshope vám ponúkame na výber z niekoľko rôznych typov nerezových zábradlí na schody. Funkcia takého zábradlia je nie len bezpečnostná, no i estetická. V dnešnej dobe máte na výber z množstva materiálov, no podľa nášho odporúčania je najvhodnejšie to nerezové. Minimálna údržba a antikorový materiál sú prednosti, na ktoré zvýhodňujú nerezové zábradlie pred inými materiálmi. Starostlivosť o takýto typ zábradlia je jednoduchá. Postačí občasné naleštenie, pri ktorom odstránite nečistoty a obnovíte stratený lesk materiálu. Aj pri takejto minimálnej údržbe vám naše zábradlie vydrží roky.

nerezové zábradlie

Kúpou nerezového zábradlia na schody nielen vyriešite otázku bezpečnosti, ale doplníte tak váš interiér o moderný, luxusný a zároveň nerušivý element.

Zaujíma vás cena za tento typ zábradlia? Áno, cena za nerezové zábradlie je nákladnejšia v porovnaní s inými typmi. Nedajte sa zlákať na podivne nízke cenové ponuky. V takýchto prípadoch väčšinou ide o nekvalitný materiál, keďže nerez nemôže byť cenovo nižší než napríklad hliník. Ak by ste radi vedeli konkrétnejšiu cenovú hodnotu vrátane montáže a ďalších položiek, neváhajte nás nezáväzne kontaktovať a využiť tak kalkuláciu s presným cenovým výpočtom.

nerezové zábradlie iný typ

Či už do domu, bytu prípadne do vašich pracovných priestorov, kancelárií a pod. bude nerezové zábradlie vhodným funkčným doplnkom, ktorý svojou životnosťou, moderným elegantným vzhľadom dotvorí výsledný dojem z celého priestoru. Jednoduchý kúsok, ktorý nepotrebuje žiadnu prehnanú starostlivosť je to, čo potrebujete.

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám vypočítame celkovú výslednú kalkuláciu, prípadne poradíme ohľadom výberu. U nás si naozaj vyberiete. Ak neviete aký typ materiálu zvoliť, nerezové zábradlie bude pre vaše priestory tou správnou voľbou.