Sukňa, šaty, rifle či nohavice? Ktorý druh spodného odevu preferujete vy? Najlepšie je, ak všetko striedate a vás šatník je rôznorodý. A každý deň z vás môže byť iná žena. Najčastejšie sa počas dňa obliekame pohodlne a preto väčšinu našich outfitov tvoria prevažne jeansy. Sukne či šaty, ak si to naše zamestnanie nevyžaduje, zvolíme skôr na večernú príležitosť. Na jeansoch však nie je nič zlé. Pokiaľ si teda aj na výbere jeansov dáte záležať. Rifle sú základný kúsok oblečenia, ktorý zoženiete v každom obchode. No nie sú rifle ako rifle. Ak chcete zaujať svojim outfitom, aj pomocou jeansov sa vám to môže podariť. Tie však musia byť v prvom rade kvalitné a moderné. Kde takéto kúsky zohnať? Najlepšie na internetovej stránke bigstarjeans.sk. Bigstarjeans.sk vám okrem iného tovaru ponúka aj originálne jeansy rôznych strihov, ktoré nenájdete na každom rohu.

dámske jeansy

Ktoré strihy jeansov sú dnes moderné?

Samozrejme klasické slim jeansy sú stále v kurze. Prvenstvo si držia už niekoľko rokov a ich zánik sa ani nechystá. Sú obľúbené vďaka obtiahnutému ale zato pohodlnému strihu, ktorý je ľahko kombinovateľný so zvyškom outfitu. Ak máte však trosku odvahy a chuť obliekať si aj niečo nové a zaujímavejšie, potom by ste mali siahnuť po zvonových jeansoch.

jeansy

Posledné roky sa zvonové jeansy z našich šatníkov takmer úplne vytratili. No ich čas nastal práve tento rok. Čoraz častejšie ich môžete vidieť vo výkladoch obchodných domov ale už aj na ženských postavách. Zvonové jeansy prirodzene najkrajšie ukážu na vysokých, štíhlych ženách. Ale to nie je podmienka, aby ich do svojho šatníka nemohli doplniť aj plnšie postavy. Správnym doplnením zvyšku outfitu, topánok a doplnkov dokážete vyčariť skutočne zaujímavý okúzľujúci outfit. Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk a vyberte si svoje nové jeansy ešte dnes.