Móda je súčasťou našich životov už dlhé roky. A to najmä v prípade žien, ktoré sú niekedy novým oblečením doslova posadnuté. Už v minulosti sa ženy chceli pekne obliekať a aj keď sa každý rok trendy menia, záujem o štýlové a moderné oblečenie je stále rovnaký. Zo šatníkov žien sa pomaly vytrácajú typicky ženské kúsky ako sukne a šaty. Zvolíme si ich skôr na výnimočne udalosti a najväčšiu radosť nám počas dňa robia pohodlné jeansy. V dnešnej dobe skutočne môžete vidieť na ženách prevažne jeansy. Tak si poďme predstaviť tohtoročný trend v strihu jeansov. Nemali by u vás chýbať populárne zvonové jeansy.

zvonové jeansy

Veľký návrat hlásili už minulý rok a teraz sú dostupné už na každom rohu. Tak ako môžete vyskladať outfit s týmto netradičným strihom jeansov? Pokiaľ sú vám zvonové jeansy známe viete, že od kolien dole sa rozširujú a pripomínajú svojim strihom akýsi zvon. Práve netradičný a trochu výraznejší strih je pre mnohé ženy obavou a po zvonových jeansoch radšej nesiahnu. Všetko však záleží od zvyšku outfitu. Pokiaľ zvonové jeansy dobre skombinujete so zvyškom oblečenia, môžete byť za hviezdu. Keďže zvonové jeansy sú samé o sebe voľnejšie, väčšie, zamerajme sa v prípade vrchného odevu na menenej výrazne kúsky.

jeansy

Obtiahnuté, kratšie. Nič oversize. Nechajte ukázať práve jeansy, zaslúžia si to. Topánky tiež vyberajte s rozumom. Myslite na to, že topánky budú vo veľkej časti schované pod jeansami, preto sa vyvarujte vysokým mohutným prevedeniam. Obozretné by ste mali byť aj pri kabelkách. Nedoporučuje sa priveľmi malá kabelka, ale tiež ani objemné, nadrozmerné kabelky či batohy. Shoper kabelka do ruky však dovolená je. Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek jeansy, najväčší vyber zaujímavých a moderných nájdete na internetovej stránke bigstarjeans.sk. Navštívte aj vy stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a vyberte si ten svoj kúsok.