Niekto by povedal, že v prípade takýchto praktík sa jedná naozaj o nejakú úchylku. Keby sa to dozvedeli rôzne babky, tak by sa hneď prežehnávali a dovolávali k Bohu, aby to zmenil. Našťastie sa to nemusí nikto dozvedieť. Všetko môže prebehnúť v absolútnej diskrétnosti a serióznosti. Viac sa už želať ani nemusíte. Stačí, keď sa objednáte a dorazíte na toto milé stretnutie.

bondage-4581200_1920

Nerobte si srandu a priznajte si to, že po tom túžite. Také sexuálne vyjašenie sa a vybláznenie na sex ponukách. Keď vás niekto spúta a bude vás bičovať, to vás iste rozrajcuje na maximum. Keď vás daná žena bude slovne ponižovať a urobí si z vás sexuálneho otroka. Znásilní vás a vy sa pri tom ani nebudete vedieť pohnúť. To je sen. Nie, nie je. Je to skutočnosť a realita. Ak budete mať záujem, môžete zažiť aj mučenie vášho penisu alebo vajíčok. Donúti vás k homosexualite a vy sa pri tom budete usmievať od ucha k uchu. Také umenie sa neodmieta. Táto žena to s vami myslí naozaj vážne. Tá s vami poriadne zatočí. Čo to sa môže udiať aj s voskom a vaším telom. Nebojte sa, prežijete to v zdraví. Taký seriózny pánsky anál tomu nemôže uškodiť. Či si zaželáte skôr fisting? Alebo ste zaťažený na fetiš s nohami? Takzvaný footfetish? Ak by ste sa chceli zahrať na egyptské pyramídy, tak vás madam môže pokojne mumifikovať a vy pritom budete ochkať blahom. Samozrejmosťou je, že budete plniť príkazy, ktoré sa od vás očakávajú.

erotica-1211884_1920

Sexuálne otroctvo je samozrejme myslené v medziach zákona a nikto vás nebude nútiť robiť niečo protizákonné. Samy si poviete, čo vám je príjemné a kam už vaše hranice nesiahajú a radšej by ste to zmenili. Na začiatok sa dohodnete na heslách, ktoré vyslovíte, keď vám daná činnosť bude nepríjemná, pretože slová, že nerob a podobne patria predsa do tejto hry na obeť a dominu. Tak čo ideš do toho? Poď, veď to aspoň skús. Neobanuješ tento svoj krok. Bude to kvalitka.