Slim fit jeans sú skvelé nohavice nadčasového strihu – v tom spočíva ich najväčšie tajomstvo. Tento model je charakteristický zúženou nohavicou, ktorá nechá krásne vyniknúť štíhlym ženským nohám a zdôrazní atraktívne ženské krivky. Optické zoštíhlenie postavy je výhodou, ktorú nájdete práve pri tomto type nohavíc. Naša firma BIG STAR vyznáva spojenie moderného a tradičného zároveň, a preto u nás nájdete obrovskú variabilitu strihov a farieb. V našom internetovom obchode si môžete vybrať z troch základných farieb: čierna, biela a klasická modrá. Čo sa týka strihov, v ponuke máme nohavice s vysokým, stredným a nízkym pásom.

fit jeans

Ak si vyberiete nohavice s vysokým pásom, máte možnosť skvelej kombinácie s čižmami či vysokými podpätkami a krásne vám zvýraznia postavu. Slim džínsy s nízkym pásom sú klasikou, ktorá neomrzí – dokážu predlžiť trup a sú ľahko kombinovateľné s inými kúskami vášho šatníka. Slim nohavice so stredným pásom sú skvelou kombináciou s dlhým svetrom či krátkym topom na ramienka. Na výrobu džínsov sa používajú recyklovateľné materiály, a teda využívajú sa ekologické riešenia – špeciálna kolekcia SUSTAINABLE. Eko džínsy sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj príjemné na nosenie. Slim jeansy sú univerzálne a dajú sa nosiť všade – na vychádzku do mesta, na večerné posedenie či každodenné nosenie. Elegantný vzhľad dosiahnete kombináciou s kvetinovým vzorom, pohodlný zase kombináciou s basic tričkom či modernou mikinou.

fit jeans

Dajú sa nosiť aj v zime v kombinácii s kabátikmi, bundou či iným teplým oblečením. V našich džínsoch je ľahké byť elegantná, štýlová a zároveň sa cítiť komfortne. A aké doplnky by sme vám odporučili k noseniu tohto modelu? Často sa nosia napríklad tenisky, ale aj turistické topánky, vhodné sú však aj vysoké podpätky, v ktorých sa budete cítiť sexi a žensky. Ak preferujete športové modely, pre vás sú vhodné kárované tenisky so slim džínsami. Džínsy skutočne nestarnú a vy si u nás môžete vybrať podľa vašich očakávaní a rozhodne neoľutujete. Pre viac informácií vyhľadajte webstránku.