Móda, tá jednoducho nezaháľa. Každý rok prináša nové a nové modely, kreatívne nápady, farby, kombinácie, strihy a ďalšie a ďalšie zaujímavé veci. Módni návrhári nech nechávajú svojej kreativite dozrieť a vytvárajú nové modely, ktoré potešia iste mnohých zákazníkov a stúpencov módnych trendov. A nakoniec prečo nie? Kreativita je výborná a výrazná energia, ktorá ľudí môže vhodne motivovať a inšpirovať. No a energie, tej je dnes veľmi málo, preto sa treba nabíjať všetkým, čo je k dispozícii. Rovnako sa už teraz chystajú kolekcie aj pre pánov, nielen pre dámy. Nechajme sa prekvapiť čo prinesie trend Muž 2023/2024 najbližšie.

pánska móda

Doteraz prevládal celkom iste denim a to pri nohaviciach aj riflových bundách, no a kárované košele či tradičné saká a obleky. Nechajme sa však prekvapiť, čo prinesie najnovšia vlna módy na jeseň tohto roku. I vy si potom môžete svoj šatník obnoviť, prípadne dokúpiť nejaké tie free čerstvé kúsky, ktoré vás nielen potešia, no i prinesú určitú prestíž do vášho oblečenia. Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Niečo na tom rozhodne je. To, ako sa človek oblieka ho určitým spôsobom vystihuje a reprezentuje. Hovorí sa, že niekto si môže dať aj hrniec na hlavu a vyzerá výborne, no a niekto zase musí naozaj zvažovať čo si na seba dá, aby nevyzeral smiešne.

muž

Ale to už každý vie sám o sebe najlepšie. Nenechajte sa vôbec ničím odradiť, urobte si radosť a zaraďte do svojho šatníka trendy kúsky pierka ktoré vám zdvihnú sebavedomie a vy sa tak budete môcť cítiť ešte lepšie. Móda funguje totiž tak, že každému svedčí niečo úplne iné. Závisí od vzhľadu, respektíve typu postavy, farby vlasov, farby očí, výšky a podobne. Niektoré tvári postaví potrebujú určité veci zakryť a redukovať a niektoré naopak zvýrazniť. Takto sa dá s módou hrať a každá jedna postava môže vyzerať dobre a atraktívne. Netreba mať teda pre tvár a vzhľad svojej postavy žiadne komplexy!