Ste jednou z tých šťastných žien, pred ktorou partner pokľakol? Ak aj nepokľakol, trbliece sa vám na prste snubný prsteň? Potom určite túžite dokončiť všetko tak ako sa patrí. A tým je svadba. Svadobný deň je jeden z najdôležitejších dní každého páru a ostáva v pamäti manželov aj hostí dlhé roky. Preto by ste mali venovať dostatočný čas prípravám a plánovaniu. Všetky bežné povinnosti máte určite premyslené už dopredu. Na čo však myslíme až na poslednú chvíľu sú svadobné oznámenia.

Svadobné oznámenie predstavujú prvý kontakt hosťa so svadbou. Preto by ste si na nich mali dať záležať. Svadobné oznámenie by ste si mali navrhnúť svojpomocne a malo by odzrkadľovať váš osobný štýl. Pri výbere návrhu máte nespočetné možnosti. Svadobné oznámenia Graphicsoul vám ponúka široký výber tradičných ale aj originálnych oznámení, s ktorými budú spokojní všetci. Online výber oznámenia u špecializovaného predajcu predstavuje vysokú kvalitu a odbornosť pri rozhodovaní.

svadobné obrúčky

Svadobné oznámenie by ste mali ladiť podľa témy vašej svadby. Pokiaľ sa rozhodnete pre tému prírody, zvoľte jemné lístky a ornamenty. Pokiaľ plánujete svadbu v minimalistickom štýle, nič nepokazíte jednoduchým čistým prevedením bez akýchkoľvek dekorácií. Posledné roky sú moderné aj netradičné oznámenia. Môžete na pozadie použiť vlastnú fotografiu alebo vytvoriť časový príbeh od narodenia cez spoločné starnutie až po svadbu.

novomanželia

Svadobné oznámenie si nemýľte so svadobnou pozvánkou. Zatiaľ čo pozvánka predstavuje pozvanie ku svadobnému stolu a dostávajú ju len hostia, ktorí budú na svadobnej hostine, oznámenie môžete doniesť do práce alebo poslať kamarátom či širšej rodine. Predstavuje informáciu o obrade a kto chce si vás príde pozrieť.

Svadba ale nie je o strese a peniazoch, ale o začiatku spoločného života a čase strávenom so svojimi blízkymi.