Priemyselná výroba rôznych druhov potrebuje okrem perfektnej technológie, surovín a materiálov aj prepravné a manipulačné plastové obaly. Vyprodukované výstupy priemyselnej výroby sa musia bezpečne a kvalitne uložiť, skladovať alebo prepravovať ďalej v dodávateľských a obchodných. reťazcoch. Či už ide o ťažkú výrobu alebo spracovateľský, potravinársky farmaceutický alebo kozmetický či iný priemysel, KLT prepravka je v mnohých prípadoch priam nutnosťou, bez ktorej sa nezaobídete.

plastova prepravka

PK group je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom práve prepravných a manipulačných obalov z plastov. Pevné plastové obaly môžete používať dlhý čas a dodávajú sa v štandardných rozmeroch, objemoch a farbách. Navyše sa na konci svojej dlhej životnosti dajú recyklovať a šetriť tak životné prostredie, na ktorom nám všetkých záleží. KLT prepravky sú v oblasti prepravných plastových obalov tie na menšie náklady, produkty a tovary. Dajú sa používať pri ručnej manipulácii s tovarom, ako aj pri automatizovaných prácach a výrobných linkách. Sú praktické, skladné a stohovateľné. Praktickým doplnkom je aj zatváracie veko, ktoré sa dá ku každej prepravke zakúpiť tiež. Produkty tak môžete zatvoriť a ešte viacej chrániť pred poškodením pri manipulácii.

plastove prepravky na flasky

Okrem úplne nových KLT prepraviek môžete v PK group nakúpiť aj už používané KLT prepravky, ktoré síce nie sú úplne nové, ale sú zachovalé v dobrom stave a dajú sa opakovane používať.

Vaše plastové obaly si môžete v PK group objednať aj s potlačou, prípadne nad určitý počet kusov aj vo farbách, ktoré by ste si želali mať. Praktické KLT prepravky rôznych rozmerorov a štandardnej moderj farby nájdete aj na webe spoločnosti, teda na linkoch v tomto článku. Iste vás potešia skvelé ceny a možnosti, ktoré tam objavíte. Kvalitné prepravné obaly s dlhou životnosťou, ktoré sa dajú opakovane a dlho používať sú skvelým a nevyhnutným vybavením každej výroby.