Móda nám často prináša rôzne nové vychytávky. Push-up efekt je tu už nejaký ten čas, ale skôr ho poznáme z oblasti spodného prádla. Push-up efekt na nohaviciach, konkrétne na legínach je však pomerne novinkou. Čo to presne je a ako nám tvaruje postavu? Push-up efekt na legínoch alebo tiež double push-up efekt tvaruje zadnú časť postavy, teda zadok. Zvýrazňuje tak krásne krivky ženskej postavy.

ženy v legínach

Push up legíny Grey pants Yastraby Allsort sú jedny z tých modelov legín, ktoré majú práve push-up efekt. Ich strih je tak ušitý do špeciálneho tvaru, že tvaruje zadok. Grey pants Yastraby sú konkrétne v šedej farbe. Ide o legíny, ale imitujú vlastne vzhľad klasických džínsov. Vzadu majú našité okrem iného aj vrecká, ktoré nie sú len imitáciou, ale sú aj funkčné. Ide o veľmi vkusný trendy kúsok v modernej šedej farbe. Vysoký pás pekne vytvaruje aj oblasť brucha a bokov.

Podobných modelov, dokonca aj s push-up efektom, nájdete v Allsort e-shope viacej. Tieto legíny sú niečím viac, než len obyčajnými legínami. Vyzerajú veľmi trendy, moderne a rozhodne sú vhodné na bežné nosenie. Okrem toho však ponúkajú aj benefity klasických legín, a to najmä v príjemnej pohodlnosti nosenia. Kvalita kúsku vás rozhodne poteší a iste vám preto vydržia aj niekoľko sezón.

outfit

Ladiť ich môžete s rôznymi ďalšími kúskami, a to naozaj do rôznych štýlov. Vytvoríte pekný športový štýl s vašou obľúbenou mikinou s potlačou či bez nej, ktorý môžete doplniť teniskami alebo inými topánkami. Budú však vyzerať skvelo aj s elegantnejšími kúskami, ako sú blúzky, topy, tričká, elegantné svetríky, kardigany a podobne. Dokonca môžete k týmto legínam nosiť aj lodičky a elegantné topánky a dajme tomu kabát. Možností je teda mnoho ako šik legíny Yastraby nosiť a ladiť s ďalším oblečením v šatníku. Pekný outfit, ktorý nám dobre sadne, zvýrazní pekné ženské krivky a ešte k tomu sa v ňom cítime pohodlne a dobre po celý deň, nám určite urobí veľkú radosť.