Uzaviratelné sáčky na ZIP 2packsk.sk sú špeciálne “vrecka”, ktoré sa používajú na “uschovanie” drobných alebo krehkých predmetov, ktoré majú veľkú tendenciu sa rýchlo stratiť, poškodiť, alebo pripadne sa zamiešať s inými druhmi. Uplatnia sa v rôznych odvetviach, ako napríklad, v kanceláriách, v dielňach, v školách alebo múzeách. Tieto sáčky obsahujú špeciálny pohyblivý ZIP, ktorý umožňuje tieto sáčky uzatvárať a tým zaručí to, že sa obsah, čiže vnútro týchto sáčkov nijako nevysype. Konkrétne sa môže jednať o predmety, ako sú rôzne elektronické či mechanické súčiastky, pomôcky na šitie, ako gombíky alebo kancelárske potreby napríklad to môžu byť spinky, ktoré sú miniatúrnych rozmerov.

ZIP

Umiestnenie predmetov do týchto sáčkov pre používateľov znamená dostatočný prehľad o ich obsahu. So ZIP sáčkami môžete triediť svoje predmety, a to napríklad podľa druhu či farby konkrétneho predmetu. Okrem už spomínaných predmetov, ktoré sa používajú skôr na fyzické či manuálne činnosti, sa zvyknú v týchto sáčkov vyskytovať aj zberateľské a často, aj cenné predmety. Zberatelia využívajú takéto ZIP sáčky aj kvôli tomu, že sú tieto “sáčky” priesvitné, a tak im zaručia potrebnú viditeľnosť na ich predmet alebo predmety.

ZIP

Keďže sa sáčky uzatvárajú, tieto zberateľské predmety sú tak v úplnom bezpečí a sú chránené proti prípadnej strate či nejakému mechanickému poškodeniu, ktoré by mohlo nastať napríklad v nejakej v krabici. Tieto predmetmi sú často rôzne mince, poštové známky či nejaké odznaky. ZIP sáčky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a veľkostiach, ktoré si môžete zvoliť podľa toho, čo plánujete do ZIP sáčkov odkladať. Tie najmenšie rozmery predstavujú veľkosť 40 x 60 milimetrov. V týchto sáčkov môžete vidieť tie najmenšie predmety, ako sú súčiastky či gombíky. Najväčšie predmety sa vyrábajú v rozmeroch 350 x 450 milimetrov. Do týchto sáčkov sa zmestia rôzne tlačoviny, ako napríklad mapy či nejaké technické výkresy, ktoré sa odporúčajú do týchto konkrétnych sáčkov vkladať.